APIE PROJEKTĄ

APIE PROJEKTĄ

     Baltijos namas – tai šiuolaikiški ir išskirtinės kokybės naujos statybos, A energetinės klasės butai bei komercinės patalpos. Projektuojant didelis dėmesys buvo skiriamas patogiam butų, komercinių patalpų bei bendrųjų erdvių išdėstymui, mažiems eksploatacijos kaštams  ir puikioms gyvenimo sąlygoms užtikrinti. Pirmajame pastato aukšte – 5 komercinės patalpos orientuotos į Baltijos gatvės pusę, o vidinio kiemo pusėje butai su terasomis, antrajame ir trečiajame aukštuose gyvenamieji butai, kurių didžioji dalis su balkonais. Komercinių patalpų dydis svyruoja nuo 42 m2 iki  78 m2.  Komercinės patalpos nuomojamos. Butų dydis nuo 32 m2 iki 75 m2 (1-3 kambarių), iš viso name 33 butai. Kiekvienam butui bus skiriamas sandėliukas namo rūsyje. Automobilių parkavimui numatytos antžeminės parkavimo vietos.

     Baltijos namas  – puikioje strateginėje miesto vietoje, iš kurios lengvai ir greitai pasieksite miesto centrą ar kitus Kauno mikrorajonus tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Aplink puikiai išvystatyta infrastruktūra.  Už kelių minučių kelio įsikūrusios ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigos, lavinimo centrai, vaikų darželiai, gimnazijos, ligoninė ,visuomeninio transporto sustojimo vietos, prekybos centrai: „NORFA“, „RIMI“, „IKI“, „MAXIMA“.

Generalinis rangovas – UAB „Avadi“.

Statybos darbai jau baigti. VĮ Registrų centras įregistruotas 95% statybos baigtumas. 100% statybos baitumas bus įregistruotas iki 2019 m. rugsėjo 30 d.